| whocares5147 a întrebat:

Posta romana percepe taxe suplimentare pentru transportul unui produs din alta tara ex America, sau platesti doar cat e mentionat pe site-ul de unde ai cumparat produsul?

2 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Normal ca percepe taxe!

| whocares5147 explică:

Nu ai prins intrebarea, platesti transportul normal, de ex 10 dolari cat e mentionata taxa de transport, dar taxe aditionale la posta romana pentru un produs din afara daca se plateste asta ma intereseaza, unele tari cer altele nu