| Dorinel a întrebat:

Problema! Cand intru pe mess[daca apuc]mi se blocheaza dupa 5 sec[Not Responding] si trebuie sa astept inca 2 minute sa mi se deblocheze si dupa 30 sec iar se blocheaza si iar astept 2 minute...si asa mai departe...sadAm incercat sa schimb cu Y! Messu cu 9.0Final pe urma am bagat 8.1Full si Beta pff.nimic...am incercat si versiunea 10 Final straight face tot se blocheaza...ma gandesc sa nu cumva sa fie un conflic intre programe...alte idei nu am...

EDIT:Am sters folderu Yahoo! de fiecare data cand am instalat messu!

8 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Incearca un alt program
trilian
pidgin
aim
etc
sau o versiune de mess online
alte solutii ar trebui investigate- spyware, troieni, etc

| Dorinel explică:

@adytzaa938 mi-a aparut problema asta cam de 2 zile, dar azi am luat-o in serios...Am Windows Xp Home Edition, iar AV am Bitdefender ultimul...astea 2 sunt cumparate din magazin sad Deci nu prea vad cum este posibil sa fie din ce spui tu

| Dorinel explică:

Am cautat...nu am nimic...momentan folosesc meebo sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din windows sau utilizezi un antivir "prost"... una din 2!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi lucru patesc si eu. Chair nu stie nimeni de la ce e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut ce s a postat mai sus. din windows ce poate fi? eu am dezinstalat diverse pe acolo. am umblat la microsoft. net framework. sa fie de acolo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbati-va windowsul daca aveti xp, ca si mie numai pe xp imi face asa, nimeni nu stie din ce cauza se blocheaza...

| daniiiela_1161 a răspuns:

Acelasi lucru si la minestraight face
ma dispera:-s
mie asa. mi face de multstraight face

voi astia, `experimentati`. sariti cu vreo sol?big grin
batting eyelashes