| anonim_4396 a întrebat:

Problema urata.
Am deschis PC-ul, incerc sa ma loghez pe Yahoo Messenger, nu merge.Am incercat de vreo 10 ori, nu merge. M-am logat de pe Yahoo.com,acolo a mers.
Am schimbat Yahoo Messenger-ul cu o versiune mai vehce, nu merge.
Am umplat la chestia aia cu serverul Proxy sa il setez pe ala, nu merge.
Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| IxaDeathAngel a răspuns:

Nu merge la nimeni...toti pr mei injura ca nu merge...e de la ei asa ca nu te mai agita! te pup

21 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie...am reusit pana la urma sa ma loghez.
Intra pe un site online mai bine.

| AndreiGabi a răspuns:

Gata,m-a scos si pe mine.Incearca sa intri de pe pidgin, eu pe asta stau si merge.
Download http://www.pidgin.im/.

| Pohaci_Claudia_1997 a răspuns (pentru AndreiGabi):

Hey si cum pot da web de pe pidgin?

| Artemisia a răspuns:

Si mie mi se intampla asta chiar in momentul acesta.
Trebuie sa se rezolve problema thinking

| AlexCrb a răspuns:

A picat loginul de la yahoo. O sa revina curand la normal. Ar trebui sa te conectezi pe un server din japonia daca stii cum. Sau te poti conecta de pe mail sau meebo/ebuddy.

| Ady3835 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu am incercat acum 10 minute sa intru pe mess si nu pot sa intru doar pe yahoo mail pe net.Cred ca e de la serverul de yahoo. Nici acum nu imi merge.

| Bailey a răspuns:

E pentru ca au picat serverele. nici eu nu pot sa intru si ma nerveaza dar stai linistita ca isi revine. funda?happy

| shoBy1 a răspuns:

Nu merge la nimeni

| Amelya02 a răspuns:

Asta e la toti.
e o problema de la ei, ne mai ramane sa asteptam doar laughing

| silviu_5499 a răspuns:

In perioada aceasta sunt explozii solare care afecteaza comunicatiile si tot ce tine de energie electrica

| AyameSte a răspuns:

Probabil e ceva de la ei. Si eu am patit asta si am observat unele posturi pe-aici care se refera la acelasi lucru. Deci nu ramane decat sa asteptam, in speranta ca se va rezolva

| Mariella a răspuns:

Nu schimba nimic, o fi de la ei, ca sunt multi cu problema asta

| Claudiu_Piesciuc_1996 a răspuns:

Incerca sa dezinstalezi antivitusul apoi intra in control panel... si dezactiveaza firewall-u si incerca dupa aia ( la mine a functionat )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze pentru greselile de gramatica.
Sunt foarte grabit in scriere.

| Smekerutzul a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta.noroc ca sunt hacker.am luat ipul virtual(nu pune in pericol calc. ipul virtual=cod fara siguranta)la altcineva am intrat la el si gata

| Deenissa a răspuns:

Si eu am patit la fel. straight face Am resetat tot, am reinstalat messengerul si tot nu merge, zice ca e de la internat si totusi internetul merge.Ma gandeam si eu ca e ceva de la ei. straight face

| LuCyAn_4180 a răspuns:

Este de la ei cred ca nu merge in toata Romania Yahoo Messenger la ora aceasta stai linisit o sa se rezolvewinking si eu tot asa am schimbat Yahoo dar am aflat de le cineva care le are cu chestii de net pc informatica etc... ca e de la Yahoo problema se va rezolva happy! Funda? happy

| alyyyiiy a răspuns:

Nici mie nu`mi merge si am vazut pe facobook ca multora nu le merge... probabil isi revine elwinking
:*:*

| Creckd_Dory_1998 a răspuns:

Si mie mi se intampla scoate netu din priza sau daca e modem din usb si baga-l din nou incerca tot asa si o sa mearga el

| Sweetanswer a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat inca de dimineata.Nu ne ramane decat sa asteptam sa se remedieze problema de la yahoo.

| bebinescu93 a răspuns:

Puteti intra acum, s-a rezolvat problema. Spor la tastat. A fost o eroare de la yahoo. Sanatate cai mai buna ca toatewinking!