| ReDPanDA a întrebat:

Recent mi-am luat un acre extensa 5230e cu linux care l-am mutat pe windows 7 64 bits
De atunci am probleme pe placa video(cred ca driverul nu este bun)
Atunci cand intru in dxdiag spune - la placa video
In device manager imi arata semnul exclamrii la placa.
Configuratie: Intel celeron 900 2.2 GHz, 1 Gb ram, cred ca GPU este Intel GMA 4500M

Dau funda celui care imi da linkul de la diver(e)

Răspuns Câştigător
| ReDPanDA explică (pentru gelu1970):

Nu imi poti da si download-ul corect
Am uitat sa spun. la placa imi arata Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family v2

| gelu1970 a răspuns (pentru ReDPanDA):

3dp chip
e free, iti detecteaza driverele si iti da link de download. in caz ca ai probleme instaleaza teamviewer si iti caut driverele lipsa cu driver genius. acesta nu e free dar il am eu. cum vrei tu.