| AndreiStefan1234567 a întrebat:

Recomandare de sampon anti matreata. Rapid dau funda.

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sampon pe baza de petrol. Seva de mesteacan.

| Victoria18 a răspuns:

Wash & Go. Dar sa stii ca ar trebui sa piepteni scalpul dupa fiecare baie cand e parul inca ud, asta o sa ajute foarte mult, altfel, niciun sampon nu o sa dea cine stie ce rezultate. Daca vrei rezultatele dorite, fă asta, ar trebui mereu sa o faci, tu deja ai un scalp predispus la matreata, odata ce scapi de ea va aparea din nou. Eu asa scap si de cojile de pe scalp.

Răspuns utilizator avertizat
| Victoria18 a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

Scalpul inseamna pielea capului...

| Kely2820 a răspuns:

Crede-mă ca cel mai bun e cel cu extract de urzica, daca ai si parul gras e si mai perfect, o firma care produce samponul asta si pe care il găsești in farmacii este herbosophy.

| MonikAnonim a răspuns:

Head&shoulders