| AndreiAntiTot12 a întrebat:

S a demonstrat ca universul nu este o holograma? Daca nu, macar avem fovezi ca ar gi sau deloc?

1 răspuns:
| Suntopisica a răspuns:

Te procupa asa tare acest subiect?
Oamenii de stinta inca nu stiu ce este Univesul, asa ca nu are cum sa se demonstreze ca nu este o holograma sau altceva atata timp cat nimeni nu prea stie mare lucru despre el si despre cum functioneaza.
P.S. Poati cauta pe internet despre God Particle (Particula lui Dulmezeu) este particula din care ar putea fi facut Universul descoperita recent, in 2011.