| Spinozaking a întrebat:

Universul este o holograma?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu

| Sn4k3 a răspuns:

Da.

| Spinozaking explică (pentru Sn4k3):

Si ni se poate intampla ceva rau? ce dezavantaje avem?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Spinozaking):

Nici nu-ti poti imagina.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici un video foarte bine făcut despre asta:
https://youtu.be/tlTKTTt47WE
Sunt multe teoreme de genul, nu vom știi prea curând.

| Spinozaking explică (pentru anonim_4396):

Nu ai cum sa dovedesti ca suntem sau nu, zi-mi cum am putea dovedi asta? chiar de am reusi noi sa facem asta tot n-am fi siguri, pentru ca poate suntem chiar noi primii +ca e nevoie de toata energia universului+tot universul ca sa faci o holograma, cine ar sta sa-si piarda timpul ca sa faca ce anume?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Spinozaking):

Scuze, dar ești idiot. Sunt tone de cazuri posibile în lumea asta, iar asta e unul din ele. Până la urmă crezi ce vrei, nici macar nu am zis că e 100% real.

| Blastphemy a răspuns:

Mă tem că toate teoriile astea SF sunt la fel de adevărate ca și religia. Deci, destul de puțin.

| JustAskingBruh a răspuns:

Nu omule

| Spinozaking explică (pentru JustAskingBruh):

Mie mi-e teama ca suntem controlati de extraterestrii, serios

| JustAskingBruh a răspuns (pentru Spinozaking):

Maturizează-te copile, viata e ceea ce vrei tu sa devina

| Blastphemy a răspuns (pentru Spinozaking):

Teamă? Nu prea. Am evoluat dintr-o un fel maimuțe sau mai știu eu din ce dar nimeni nu știe cu exactitate datorită cărui fapt am evoluat într-o specie cu inteligență superioară. Au ajutat extratereștrii la asta? Nu m-ar mira.

| Flapjacksssss a răspuns:

Poate iar noi zburam de fapt, si pentru ca am facut aceasta marturisire... vreau funda