| Dominicc a întrebat:

Sal

As vrea sa ma bag pe abonament la Vodafone. Are cineva?
Deocamdata am modem de la ei doar ca e cu reincarcare nu pe abonament si sunt multumit oarecum!

Intrebarea mea este... trebuie actul acela de propietate?
eu unde stau nu am ceva sigur adica actul pentru ca, locunta mea inca nu este impartita la toti (niste rude familiare) ci am decat o foaie de scrie cat avem fiecare din casa, gen 4/6 etc. geva de genu.

As putea sa imi fac abonament cu asa ceva? Pana la urma nu imi baga cablu ci doar imi da modem.

Ms.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, du-te la Sediul lor si intreabahappy pentru mai multe detalii si sigurantahee hee