| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU

vreau sa-mi fac o prastie da nu stiu din ce sa-i fac zgarciuri, k mi se par prea scumpe alea speciale si vreua unlel care sa fie puternice.
M-am gandit sa le fac dintr-un garou medicinal. ce ziceti merge sau dati-mi voi niste sfaturi.

mersi anticipat

2 răspunsuri:
| ÄndrëÿCoolZ a răspuns:

Eu cand eram mai mic si mergeam la tara eu imi face-am prastii si zgarciurile acelea le faceam din camera de la roata de la masina sau de bicicleta si dadeam dupa ciori! Sper ca am fost de folos!

| Softuuu a răspuns:

Eu cand eram mai mic le faceam dintr-un cauciuc de la bicicleta sau de la camera de la bicicleta. Dar merge si dintr-u garou medicinal