| unromantraditional a întrebat:

Sall,am o problema cu calculatorul, mai bine zis imi apare blue screen(BSOD) cand dau turn off(tot timpul) sau restart(cateodata) la calculator din START, cand il restartez de la buton, n-are nimic.Cand apare blue screen scrie asa:STOP:c000021a {Fatal system error}.The Windows SubSystem process terminated unespectedly with a status of 0xc0000005 (0x7c9106c3 0x0052ec24).The system has been shut down. Care este problema si cum pot sa o rezolv? Funda, Multumescwinking

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| spaghetty a răspuns:

Descarca everest si vezi temperaturile la procesor, placa video si hdd

| unromantraditional explică:

Dupa ce aflu care sunt temperaturile ce trebuie sa fac?