| crendan a întrebat:

Sall. Dau cont pe metin 2 united Nemesis. este saman are lv 100 are magii vindecare (de evantai). Are evantai de lv 90 +9 full stones are hwang +4 are scut epic +8.Papuci epici +7 si in cont are 9kkk.il dau pe coont de 50 60 pe ro.Id meu este crendan_cool.

4 răspunsuri:
| Raptor a răspuns:

Un cont de 100 pe united il faci in aproximativ 25 zile... un contv de 50-60 pe ro in 3-4 luni. Nu cred ca vei avea vreo ofertasad
aa si 9kkk pe united? laughing pe un singur cont?

| anoni1060 a răspuns:

Daca e adevarat ce spune el,ii dau un cont fals, iar daca e adevarat xe spune pustoaicakamy, niciunu nu castiga!

| danutz_8472 a răspuns:

Ceai ma 100 pe united am facut in 6 ore

| PustoaicaKamy a răspuns:

Minte ca si pe mine mo mintit astaa aveti grija nu ii dati contul ca il fura ca va da un nume si o parola falsa!