| unromantraditional a întrebat:

Sall!De ce imi merge rau calculatorul?Windows-ul este instalat de 1 o zi,nu am spatiu mult ocupat doar 10gb/80gb,am antivirus Avast Antivirus,s-ar putea sa fie antivirusul de vina?va rog ajutati-ma,dau funda winking

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Baga-ti programul advanced sistemcare 5 si in youtube cauti serial key. merge oricare e pus dar cand il introduci scoti cablul ehternet bagi codul apoi te conectezi la net dupa ce ai facut toti pasii (asa ai versiunea pro).

| unromantraditional explică (pentru mgtow):

Ok mersi mult, daca o sa functioneze, iti dau fundawinking

| unromantraditional explică (pentru mgtow):

Tot aceeasi problema o am...cand mi se porneste calculatorul, trebuie sa astept cam 1 minut sau 2 pana sa pot sa dau connect la internet sau sa pornesc alte programe...am incercat cu advanced system care 5 dar aceeasi problema.

| mgtow a răspuns (pentru unromantraditional):

E posibil sa fie de la antivirus daca e program mai greu care ocupa memoria la pc. Da-i curatare masiva apoi restart pc. Daca tot la fel e problema atunci ai probleme cu hardul de la pc (daca e vechi merge mai greu).

| unromantraditional explică (pentru mgtow):

Am schimbat antivirusul, acum am avg 12...hardul il am de un an de zile,daca tot nu va merge mai usor, voi reinstala windows-ul, mersi oricum happy

| mgtow a răspuns (pentru unromantraditional):

Eu am un PC de 7 ani care m-a costat 1000€ si merge impecabil pentru ca am folosit cc cleaner apoi i-am bagat programul ala.