| Xfushion81X a întrebat:

Am nevoie rapid sa updatez driverul de la placa video,dar din pacate nu stiu sa o faccrying! Eu am Windows XP, placa video Intel Core i3! VA ROG SA MA AJUTATI...
P.Sbig grinAu funda big grin

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Ma ispiteste grozav oferta ta cu funda. :-) asa ca hai sa incerc: Inteleg ca deaja ai driverul instalat al placii tale video,deci intra in setarile placii video asa:clic dreapta pe desktop(pe ecran unde nu ai foto,text nimiv) iti va apare Propieties sau propietati, apoi dai clik la Setting, apoi la advanced, apoi adapter, setting.Aici cauta sa intri pe adresa oferita de soft care te va directiona direct pe siteul producatorului.De aici poti sa descarci gratis driverul tau. Dupa descarcare este bine sa iti faci un backup pentru o eventuala revenire in caz de functionare proasta a driverului nou. Apoi dai 2 clik stanga pe fisierul descarcat, urmezi pasii si softul se va instala automat, atentie de iti va aparea intrebarea upgrade da ok sau selecteaza tu asta. Apoi un restart si testeaza functionarea pe un joc. Eventual instaleaza si un direct x mai recent.Succes

2 răspunsuri:
| raducu77 a răspuns:

Salut acest site nu este specializat in drivere dar poti sa updatezi driverele(sun jos pe pagina)
Bafta!
site:http://pb.gamerage.com/Download/Client-Download

| Xfushion81X explică:

Mersi multtt... apropo, da si mie IDUL tau plzzz...