| Robert8871 a întrebat:

Sall. TPU am o problema cu pc meu. Când pornesc calculatoru se restarteaza si dupa restart nu porneste windousu. am mirosit si cred ca s-a dus placa de baza.Am pus alt adaptor video si nu merge. Am schimbat ecranu pc sa vad la care e buba buba e la unitate.

4 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

E posibil sa fie problema cu windows.ul. Schimba-l!

| Robert8871 explică (pentru BrD):

Multumesc ca v-ati implicat oricum

| Arekandera a răspuns:

E posibil sa nu iti mai recunoaca placa video sau acesta din urma sa nu mai functioneze.incearca sa schimbi windowsul daca te pricepi, sau mergi la un profesionist!

| Robert8871 explică (pentru Arekandera):

NU e problema cu nici una s-a ars o piesa de pe sursa. Am schimbat-o am dat sa se seteze parametri si a mers