| flavyusR a întrebat:

Am net prin odem de la vodafone.Inainte cand era conectat nu mai imi arata chestia aia area conection 2 nu cablu de retea nu este conectat dar acum imi arata chestia aia intruna ar netu merge, am reinstaat aplicatia dar tot asa imi arata. Ce sa fac sa nu mai imi arate asa? Dau funda pentru primul raspuns.

1 răspuns:
| Jameson a răspuns:

Alea nu se duc, doar prin reinstalrea windowsului si eu am net de la voda. mia ajuns la 21 area... asa e boala lui. Doar cand reinstalam windowsu dispareau.