| Flavy007 a întrebat:

am o problema mi-am descarcat foarte multe tool--bare si vreau sa stiu daca pot sa le sterg si daca da cum.

Multumesc anticipat. VOT+Funda!

Răspuns Câştigător
| danimotenel a răspuns:

Da, din control pannel\adaugare sau eliminare programe daca e in engleza trebuie sa fie ceva de genu Add or Remove Programs, cauti pe la sfarsit toolbarele care se termina cu denumirea toolbar, si le dai unistall.

2 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Intri la unelte-suplimente si vezi acolo toate ad ons-urile si stergi ce vrei

| symonyk007 a răspuns:

Trebuie sa le stergi din panelul calculatorului si daca mai ramin dai si le stergi si din programele de internet