| adys2334 a întrebat:

am si eu o problema cu pc-ul meu [are windows 7] si cand il pornesc se incarca ce se incarca si apoi imi spune sa apas ctrl+alt+delet pentru restart apas astea si mi se restarteaza...

plz ajutati-ma ca nu stiu ce sa ii fac dau funda +vot

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Inca nu-l reinstala. Porneste calculatorul de pe DVD-ul cu Win7 si, inainte de a da Install, ai o optiune de 'repair' sau cam asa ceva. Incearca sa il 'resuscitezi' de acolo. Daca nici asa nu reusesti, fa-i o reinstalare. Neaparat instaleaza si un antivirus bun. Succes!

| adys2334 explică (pentru alexmircescu13):

Ms mult a mers... da acum ce antivirus sa ii instalez?

| alexmircescu13 a răspuns (pentru adys2334):

Ma bucur ca ai reusit. Eu folosesc Avast Free, dupa instalare se poate activa licenta gratuita pe 1 an si isi face treaba mai bine decat ma asteptam din partea unui produs gratuit. De asemeni Avira are o versiune gratuita despre care am inteles ca e buna, dar nu am testat-o. Succes!

| adys2334 explică (pentru alexmircescu13):

Sall! Ms a fost buna metoda a mers da acum nu stiu ce sa fac tiam spus am windows 7 si la jocuri si pe anumite siteuri calc se blocheaza timp de 30-60 sec si ramande decat muzica[daca ascult] da in rest incremeneste tot plz u asta ma poti ajuta sau sa restartez pc-ul sa fie ca ieri ca pe windows 7 nu stiu cum se face id meu milad.adrian help me

5 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Singura solutie este sa il reinstalezi happy, nu mai ai ce sa-i faci, asa am patit si eu.

| dragonhard12 a răspuns:

R.I.P pc-ul taubig grin