| Anndr33y a întrebat:

Din greseala mi-a resetat fratimio ruterul de la net si acum nu mi se mai conecteaza la net. am internet de la romtelecom si ruter wirlles. Am inteles ca trebuie sa ii setez id si parola dar cum o fac? Dau funda multumesc anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce router ai, nu toate se seteaza la fel.

| picard20 a răspuns:

Buna seara! Cea mai buna solutie e sa binevoiti sa va adresati Romtelecom pentru aceasta, deoarece numai personalul aferent cunoaste in realitate natura problemei, si o poate rezolva in asa masura ca sa functioneze la scara/capacitatea indicata de producator! Puteti contacta Romtelecom si la numarul telverde 0800800800. Mult succes!