| streethunter a întrebat:

Am achizitionat recent acest pc si observ ca ventilatoare din fata nu sunt pornite. Pornesc automat la o anumita temperatura sau trebuie sa le pornesc eu cumva?
https://altex.ro/......RSTYLEV52/

Răspuns Câştigător
| LorenzoRon a răspuns:

Nu e nicio problema ca ai cumparat Myria. Sunt doar cateva mici detalii detalii nesemnificative de la ei.

In rest, procesorul este Ryzen 5, placa video e Nvidia GTX 1060, deci cam tot ce si-ar dori un gamer.

Ele incep sa-si faca efectul la o temperatura mai mare, atunci cand incepe sa se incalzeasca.

Intra intr-un joc care foloseste multe resurse si verifica daca se incalzeste calculatorul si daca pornesc ventilatoarele.

| streethunter explică (pentru LorenzoRon):

Mersi, au pornit.

| LorenzoRon a răspuns (pentru streethunter):

N-ai pentru ce.

Sa te bucuri de el!

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai de ***, macar nu fa public faptul ca esti printre tantalaii care au dat bani pe Myria. La cum stiu ca sta treaba cu astea, garantat nu au conectat aia jumate' din cablurile care trebuiau conectate...

| edit28 a răspuns:

De obicei ele pornesc odata cu calculatorul. Nu au butoane pentru viteza pe carcasa? Poate nu sunt conectate in placa de baza.