| MarianDeluise a întrebat:

Salut
Am avut o pisica foarte frumoasa si rasfatata pe care o tineam in casa, dar tata a dus-o la vreo 3 Km de unde locuiesc nu stiu din ce motiv. A trecut aproape o luna de atunci, si inca n-a venit. Chestia e ca o visez noaptea cum ca ar veni acasa si ar fi totul ok... sad
Stiu si locul unde a dus-o, am fost acolo dar nu mai era sad

Ce ziceti s-o mai astept? sad Sau sa-mi iau alta.

Precizez ca avea doar 6 luni atunci.

2 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

Sa-ti iei alta? Ce vrei, s-o omoare taica-tu si pe ea? straight face Intreaba-l din ce motiv a abandonat-o. Eu iti sugerez sa nu iti iei alta doar pentru ca vrei tu, gandeste-te si la viata ei, e clar ca familia ta nu e animal-friendly.

| Sebastian_Dumitrescu_1998 a răspuns:

Pai....eu am avut o pisica care dupa 2-3 luni a venit acasa, dar ata era cam mica, poate au mancat-o si caini...