| m3m3sje a întrebat:

Am de gand sa put cateva kilograme bune pe mine.
In prezent am 60 kg 1.77 si niciodată nu am fost gras asa ca vreau sa vad cat ma poate duce organismul (nu vreau masa musculara doar orice m-ar putea ajuta sa ma ingras)
Ps daca imi puteți da sfaturi cu alimente vegetale

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu faci nimic asa pana nu mergi la un nutritionist. Crede-ma! Eu aveam acum ani 65/67 kg si aratam ca dracu de slab. Pana nu m-am dus la nutritionist nu m-a ajutat nimic altceva. Chiar mi-am nenorocit si stomacul cu mancare de rahat. Eram doar disperat sa pun kg pe mine laughing. Dar nu a functionat. Cum am zis, doar imi stricasem stomacul pe atunci. Mi-a luat ani sa fiu ca inainte sa ma apuc sa mananc toate prostiile de pe planeta.