| Ahankn a întrebat:

Salut, am facut la fan courier o comanda incat sa vina un curier sa imi ridice coletul, insa imi scrie ca trebuie sa ii prezint awbul si qr code sa le scaneze si nu sunt acasa iar ai mei nu ai telfon cu android. Pot face screnshot la imagine si sa le-o trimit prin bluetooth si sa o scaneze curierul?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti trimite un screenshot cu QR-ul parintilor tai prin e-mail sau alta aplicatie. Bluetooth nu functioneaza la distanta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuia sa stai acasa, riști sa nu i ti ia curierul comanda, el trebuie sa scaneze pinul din AWB si codul daca tu nu esti acasa sa i arati acel cod si mama ta nu va sti, atunci curierul nu i ti va ridica coletul, incurci niste oameni, trebuia sa astepti, ajungeai acasa si faceai comanda nu asa cum ai facut tu.

| mihai69 a răspuns:

Da. Sau poți printa codul și lași hârtia.