| lucian69 a întrebat:

Salut, am facut o prostie si am dat la un necunoscut emailul si pe el aveam tot ce tine de jocuri, facebook. Si am schimbat email de la facebook. Dar as vrea sa stiu daca am schimbat email de la facebook el mai poate intra pe facebook meu cumva?

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Nu poate, se trimite mail de recuperare a parolei pe mai-ul pe care e și facebook, dacă nu mai e ăla, nu mai trimite acolo. Oricum... să nu mai faci asta.

| lucian69 explică (pentru aliceinchains):

Eu nu am trimis nici un mail de recuperare.
1)Dar adresa mea de mail principala a fost aia pe care am dat-o si daca imi apare notificari ceva el nu poate sa-mi sparga contul de la Faccebook?
2) Sau nu are cum sa-mi vada parola cand intra pe mailul ala care i l-am dat?

4 răspunsuri:
| Robert123Teleorman a răspuns:

In momentul in care ai shimbat Email la facebook, nu poate sa intre nimeni pe Facebook, Decat tu.

| lucian69 explică (pentru Robert123Teleorman):

Da l-am schimbat.
Si am incercat sa ma conectez si cu mailul pe care l-am dat si tot merge... Merge si cu cel care l-am dat dar si cu asta actual.

| Robert123Teleorman a răspuns:

Nu mai poate.