| emilianxx a întrebat:

Am luat facebook, messenger si inca cateva jocuri de pe market, pana cand nu am mai putut lua nimic, scriind ca " se descarca " asta fiind incontinuu. Am incercat si 3g si wi-fi, nu stiu de ce nu mai merge acum straight face Am Orange Nivo android 4.1.2

5 răspunsuri:
| SkyHunter232 a răspuns:

Salut.Pai androidul tau pare perfect fata de am meu 2.3.3 la Samsung Galaxy Gio.
Si mie imi mai da eroarea asta cateodata si ca sa iti refaci telefonul sa mearga trebuie sa resetezi tot telefonul din Setari.Adica o sa iti faca telefonul sa fie ca si atunci cand l-ai cumparat.Eu asa am facu si mi-a mers. Sper ca ti-am fost de ajutor.Succes

Răspuns utilizator avertizat
| SkyHunter232 a răspuns (pentru emilianxx):

Sa fiu sincer ar trebuie sa il trimiti la un specialist (informatician de la un magazin Orange sau Vodafone)ca sa se uite la el. Daca nici asa nu merge din pacate nu cred ca o sa mai ai ce face la el.

Răspuns utilizator avertizat
| SkyHunter232 a răspuns (pentru emilianxx):

Pai du-te la locul de unde l-ai luat si dal la reparat ca mi se pare ca ai si garantie nu-i asa?