| JoHnNy1636 a întrebat:

Am o mica problema si vreau putin ajutor. Sunt student, anul 1 si am facut scoala de soferi in Bucuresti, mentionez ca am viza pana pe 15 iulie, am dat proba practica a examenului de 2 ori si nu vreau sa schimb locatia pentru ca am inteles mare parte din oras. Intrebarea mea este: Daca imi expira viza si imi fac alta la un unchi ma costa ceva, pe mine sau pe el? Intretinerea?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te costa doar taxa pentru viza de resedinta (flotant), nu ai alt cost si nici unchiul tau nu are, decat ceea ce te intelegi tu cu el sa platesti.