| AspirinaCuApa a întrebat:

Salut, am o problema...
Am decuplat microfonu' din mufa si dupa ce l-am bagat iar nu mai mergea...m-am uitat la toate tutorialele posibile si imposibile,
am verificat pana si daca e praf pe varfu de la mufa laughing)) vreau sa mentionez ca, castile imi merg.dar la microfon nu merge totu spune ca e in regula
Nu e dat pe mut, nu are volumu la minim la RealTek High Definition Audio Manager spune ca e conectat...AAA si inca ceva cand dau pe net la testmicro dunga aia se misca foarte putin orice as face chiar daca il dau pe mut, chiar daca il opresc de la butonul acela pe care il are el...ca sa nu se mai vada dunga aia ca se misca trebuie sa il decuplez

Ce credeti ca problema ar fi (mentionez ca nu am testat la al PC sa vad daca merge)

1 răspuns:
| inocentiuaugustin a răspuns:

Pai asta e. daca nerg la alt pc/lap inseamna ai terminat mufa. iei in spate calc si te duci s-o inlocuiasca. cred ca-s castile.