| Demian_Ionut_1995 a întrebat:

Salut.am o tableta goclever tab i71 si nu imi mai merge...de fapt n se mai aprinde si nu mai am nici garantie, stie cineva unde este in deva un service de reparare si cam cat costa sa imi bage androidul pe ea?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E unul pe Calarasi, vis-a-vis de Concivia.
E in Braila, dar, daca n-ai precizat orasul, presupun ca ti-e indiferent unde duci tableta la service.
Vezi, numai, ca s-au scumpit biletele de tren!

| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa vezi daca merge pornita macar in recovery mode:
http://www.youtube.com/watch?v=x6u2qWWeaEM
Cred ca te-ar costa un minim 50 ron pentru resoftare.

| PunchLove a răspuns:

Tabletele au 2 ani garantie si cum modelul asta se vinde din 2012, sunt sanse mari sa fie inca in garantie.
Centrul de service e cel de mai jos:
S.C. Cordon Electronics S.R.L.
Str. Dumitru Brumarescu nr. 9A, sector 4, Bucuresti, Romania
email: office@cordongroup.ro
tel.: +40 372324762, +40 213009905

Website-ul go clever e mai jos:
http://www.goclever.com/ro/support,c3/warranty-information,a103.html