| Razvy12 a întrebat:

Am opera mini 5 beta pe telefon si cand vreau sa ma loghez pe facebook sau mess mi se blocheaza sadStiti cumva din ce cauza? Sau cum o pot rezolva?

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Reinstaleaza-l cu o versiune mai noua...

| Razvy12 explică (pentru Liviucu):

K mersi

| Seby90 a răspuns (pentru Liviucu):

Tinand cont ca e beta, cu ce vs sa il instaleze? Cu alpha?

| Liviucu a răspuns (pentru Seby90):

Nu, cu versiunea 7.0.3... ironicule. happy

| Seby90 a răspuns (pentru Liviucu):

Beta, inseamna ultima versiune pentru produsul respectiv care este in testare, daca el are opera mini, tu vb de opera pur si simplu, care a ajuns la vs 7.0. Asta nu inseamna ca daca are 7 in loc de 5 este mai noua. Pt ca mini si normal sunt diferite.

| Liviucu a răspuns (pentru Seby90):

Tipule, lucrez de peste 10 ani in IT, in sensul ca am un job de asa natura incat stau cu ochii beliti in PC si stiu toate noutatile. Stiu sa fac diferenta intre un Opera pentru mobile respectiv unul pentru desktop asa cum tu probabil poti sa faci intre branza de vaci si cea de oi.
Versiunile la ora actuala pentru mobile sunt: Opera Mobile 12 Opera Mini 7 Opera Mini 4.4.
El daca are 5, i-am spus sa faca un usor upgrade la 7 pentru ca pentru un Opera 12 iti trebuie un Smartphone mai nou ceea ce el nu cred ca poseda.
Vorbesti in necunostinta de cauza oricum. Opera pentru desktop-uri n-a ajuns la vs. 7.0 ci la 12. Data viitoare deschide site-urile si informeaza-te si abia apoi vino si tine-mi morala.

Pe aici ne ajutam si nu ne dezinformam. Succes!

| Seby90 a răspuns (pentru Liviucu):

Nu am zis nimic de desktopuri.