| COSMIN01_8510 a întrebat:

Salut.Am un Samsung galaxy s2 si cand dau la actualizare software imi zice ca nu este nici-o acutualizare disponibila.Am android 2.3.Ce as putea face.Telefonul e cumparat la liber.

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Incearca cu Samsung Kies de aici:
http://www.samsung.com/us/kies/

Prin el ar trebui sa poti sa faci update la o versiune mai noua.
Daca nu merge prin Kies, va trebui sa-ti pui versiunea prin Odin. Daca alegi a doua varianta (si nu-ti recomand daca nu stii ce faci) va trebui sa intri pe forum.computergames.ro pentru tutorial in updatarea firware-ului.

Numai bine,
Shin :)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WoaDmulL a răspuns:

Update-ul nu este disponibil si pentru noi, poti sa il ai(ICS-ul)doar daca il are deja de la cumparare...

O seara cat mai placuta!