| Madalin_Huzuneanu_1994 a întrebat:

Am un Samsung galaxy young gt-s 5363 si am android 2.3.6 si am facut actualizare software dar e acelasi android .....normal nu trebuie sa creasca?

Răspuns Câştigător
| BlackBoyHD a răspuns:

Normal da, eu de exemplu am un galaxy s i9000 si i-am bagat 4.2.2 jelly bean (ultimul) mi se pare ca si la telefonul tau se poate dar eu nu iti pot explica cum sa faci si pe net nu prea sunt tutoriale.

P.S. Nu il da la oricine sa iti schimbe soft, se poate strica si nimeni nu-ti da banii pe el..sorry nu te-am putut ajuta cu mult

| Madalin_Huzuneanu_1994 explică (pentru BlackBoyHD):

Este in garantie... daca ma duc cu el inapoi nu ar trebui sa imi faca update chiar gratis?

6 răspunsuri:
| BlackBoyHD a răspuns:

Garantia nu tine de schimbat soft. ei iti schimba softul doar daca se intampla ceva cu telefonul..nu iti face pe gratis..mai ales 4.2.2 ca e ilegal sa faci android cel mai nou nu e cel original de la Samsung

am uitat sa-ti spun ca daca faci soft ca mine pierzi garantia (eu l-am luat SH la mine nu era cazul)

| Madalin_Huzuneanu_1994 explică (pentru BlackBoyHD):

Si daca ma duc si le spun sa imi faca update ...presupun ca imi i-a bani,,, dar totusi sa imi scrie pe certificat de garantie ca ei au facut-o si sa nu o pierd merge asa? si daca merge cam cat crezi ca m-ar costa?

| BlackBoyHD a răspuns:

Da poti asa te costa intre 20 si 50 lei

| Madalin_Huzuneanu_1994 explică (pentru BlackBoyHD):

Merci mult

| BlackBoyHD a răspuns (pentru Madalin_Huzuneanu_1994):

Eu sunt pe TPU sa ajut! mersi mult pentru funda