| allex20n a întrebat:

Am un tv LED cu un led de standby care se presupune ca trebuie sa stea aprins cand tv e inchis iar cand e pornit sa se inchida. In momentul in care inchid sau pornesc tv timp de cateva secunde ledul lumineaza intermitent. Nu inteleg de ce uneori noaptea cand ma trezesc tv fiind inchis, ledul lumineaza intermitent fara sa il fi pornit. stie cineva de ce?

1 răspuns:
| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut,Alex
In primul-l rand,imi place poza ta de profil, cu acel Ciobanesc German Original(deoarece si eu am unu-l)
In al doi-lea rand, nu te speria, nu este nimic ne-clar, unele tv-uri, plasme au aceste chestii Sa stea Led-ul Standby non-stop online
Eu am o plasma LG de 45x65 si imi face exact ca la tine, nu am nici-o problema cu ea, si o am de 2 ani

Nu te speria ca nu-i nici-o problema
Succes