| keyzor a întrebat:

Salut, caut si eu un program pentru editarea videoclipurilor si un sunet de "beep"... adica pentru un videoclip nu vreau sa se auda o injuratura...
Si un program gen ca cei de la doza de has sau ceilalti vlogari... ca vreau sa ma apuc de un vlog si nu stiu nici un program care sa imi fie de ajutor... Raspunsul care imi va fi de ajutor va primi funda
Multumesc

Răspuns Câştigător
| VasilicaDarkKnight a răspuns:

Sony vegas

6 răspunsuri:
| Alemoni a răspuns:

Buna!
Pentru videoclipuri folosesc Windows Movie Maker. Programul pe care il folosesc cei de la DDH este prea dificil.
Succes!

| keyzor explică (pentru Alemoni):

Multumesc pentru raspuns, dar cu moovie maker nu cred ca pot sa fac exact ce vreau, exemplu sa supra-pun un videoclip/poza peste filmulet...

| keyzor explică (pentru Alemoni):

Multumesc pentru raspuns, dar nu cred ca ma va ajuta cu ce vreau eu, adica sa supra-pun un videoclip sau o poza peste filmulet...

| Hori98 a răspuns:

Programul folosit la doza de has este Adobe Premiere Pro. Daca esti dispus sa te uiti la multe tutoriale o sa inveti si daca o sa ai o tema potrivita o sa iasa ceva tare. Bafta!

| keyzor explică (pentru Hori98):

Mersi frumos