| Benchea_Iosif_1999 a întrebat:

SALUT...Ce parera aveti despre firma Allview in materie de smarthone? Ce parere aveti despre telefonul Allview a5DUO? Dar despre Allview a5DUO(acelasi cu cel mentionat mai sus) cu Samsung galxy mini 2 (s6500)? Sau stit vreun alt smartphone mai bun decat cele 2 in jurul pretului de 500 de lei? Ms FUNDA!

3 răspunsuri:
| Daniel_Tudoran_2000 a răspuns:

Galaxy Mini 2 e foarte bun dar daca vrei un telefon dual-sim iti recomand Allview.

| Ade69x1 a răspuns:

Eu iti recomand http://www.emag.ro/......E4NWTBBBM/

funda

| laur1laurentiu a răspuns:

Aceste marci de telefoane sunt copii...mai bine ti.ai lua ceva sigur Samsung, LG, HTC...chiar si Nokia