| Dragos2001 a întrebat:

Salut cei de pe TPU! Ce puteti sa imi ziceti despre acest notebook
Laptop Toshiba AC100-10D Tegra 250 16GB SSD 512MB? Este bun pentru jocuri gen mt2? Merge bine pe net?

Răspuns Câştigător
| al3xtheb3st a răspuns:

Vrei sa-l cumperi? ca nu merita deloc
iti merge metin si cs dar altceva nu + nu ai spatiu deci nu il recomand iar performanta jocurilor va fi foarte slaba
Totusi cam ce pret are?

5 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

E slab rau!

| ClauCS99 a răspuns:

E praf

| Deiutsa569 a răspuns:

E slab... nu prea merge bine. Uite, iti recomad http://www.emag.ro/......EVNYNBBBM/ eu il am, si merge foarte bine! e putin mai scump, dar isi face treaba!

Funda?

| al3xtheb3st a răspuns (pentru Deiutsa569):

Tu ai pe el windows sau ubuntu? ca baiatu nici nu cred ca a auzit de asa ceva

| Deiutsa569 a răspuns (pentru al3xtheb3st):

Windows