| Cher_Laun_1995 a întrebat:

Salut,cine sa pricepe sa-mi explice si mie cum as putea sa copiez un fisier video(o parte dintr-un videoclip)filmat cu un sistem de supraveghere pe un stick...am incercat in seara asta sa fac asta, am taiat de unde am vrut eu sa iau si cand am ajuns acasa erau niste fisere.DAT care nu cred ca au nici o treaba cu formatele video din cate stiu eu(presupun ca mi-a facut un fel de backup)

2 răspunsuri:
| I0nuT55 a răspuns:

Ai incercat Click dreapta-Open with-Si dupa iti alegi programul de redat video(ti-as recomanda VLC)?

| Ungureanus a răspuns:

Descarci converter dat to avi si faci conversia