| Stn_Dorin_1997 a întrebat:

Ieri de "BlackFriday" mi-am luat un stick-USB de 16 Gb. Partea "amuzanta" : am ajuns acasa, am downloadat un film de aproape 10 Gb si am incercat sa-l copiez pe stick. Mesajul a fost: " Fisier prea mare". Mentionez ca l-am formatat cand am ajuns acasa. Are cineva vreo idee de ce face asa?

2 răspunsuri:
| Danyel1PT a răspuns:

Incearca sa arhivezi si cred ca sigur o sa-ti mearga si eu am patit asta cand am incercat sa-mi pun un joc pe un stic de 8 gb si jocul avea doar 5 gb.

| Stn_Dorin_1997 explică (pentru Danyel1PT):

Da dar chestia e ca vreau sa vad filmul pe homecinema. Daca-l arhivez cu siguranta nu-l va mai deschide.