| avrika07 a întrebat:

cit costa o sticla de ulei de ricin? unde pot cumpara? la ce ajuta?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Asa este o sticluta de 50 de ml costa aproximativ 5 ron dar are o multime de intrebuintari, mai ales in cresterea parului, dar uite citeste aici tot da?
http://www.sfatulmedicului.ro/......ricin_9160

7 răspunsuri:
| andreeadragutza22 a răspuns:

Poy eu sap trecuta mi-am luat ulei de ricin si costa vreo 5 lei e foarte bun pentru tot ce vrei saty creasca ma irepedelaughing

| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
costa cam 15lei.se gaseste la farmacii este bun pentru a creste mai repede sprancenele.sau si parul din caplaughing)

| avrika07 explică (pentru annkaa):

Dar unghiile? am auzit ca si unghiile

| annkaa a răspuns (pentru avrika07):

Scuze am vrut sa zic 5lei nu 15laughing)) da cred ca este bun si pentru cresterea unghiilor:d

| Sἶrenἶa a răspuns:

Acu 3 zile mi-a luat si mie mama. A luat de la farmacie, si a costat vreo 2-3 lei.

| Tzukushi a răspuns:

Hei..eu il folosesc pentru gene, citeste experienta mea personala

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/

| Maria139 a răspuns:

In farmacii nutritioniste, o sticluta de 50 de ml e 5 lei, si ajuta la par sprancene, sau constipatii