| danrebelu2008 a întrebat:

Salut cum pot sterge datele de logare la siteuri de exemplu la facebook am mail xxxx@yahoo.com(si parola) cum pot sa sterg numai acel mail ca sa nu se vada parola am sters tot istoric si cookie-urile

2 răspunsuri:
| Daemoon a răspuns:

Daca folosesti Google Chrome, te duci la setari -> setari avansate -> stergeti datele salvate -> bifezi "stergeti parolele salvate", selectezi "de la inceput" si dai stergere. Apoi totul ar trebui sa fie ca nou.
Daca folosesti Mozilla Firefox, totul se gestioneaza din Master Password.

| danrebelu2008 explică (pentru Daemoon):

Man eu nu am si parolele salvate am numa mail