| student713 a întrebat:

Daca am luat amenda pe masca de la jandarmerie (Directia Generala a Jandarmeriei din Mun. Bucuresti) pot sa trimit pe mail dovada platii (chitanta scanata) la unitatea agentului constatator?
In josul procesului verbal este trecuta adresa: dgjmb@mai.ro
Aceasta este? Multumesc.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, o poti trimite, daca aceea este adresa de email. Inainte uita-te pe siteul oficial.

| student713 explică (pentru Ioandelasal):

M-am uitat si pe site dar nu prea te ajuta. In primul rand se gaseste greu si e un site oarecum obscur plin de nr de telefon necorespunzatoare.