| Iulian9787 a întrebat:

daca puteti sa ma ajutati bine daca nu sa nu vad hate ATAT, stiu ca exista si google am cautat dar nu prea am gasit asa ca poate ma ajutati voi.
Doresc un job part-time, lucrez la job-ul actual ( full tine ) o saptamana da una acasa si doresc un job care sa lucrez in saptamana aia libera...am terminat liceul dar din pacate nu am luat bac-ul.ce pot face in cazul asta? are cineva vreo idee de job, de preferat de acasa dar si pe teren e oky -.- Funda + Numai azi - daca esti fata iti dau nr meu de telefon, fast fast! laughing)))

1 răspuns:
| Iulian231 a răspuns:

Iulian.misto nume.
Poti sa fii ospătar.iar dacă nu te pricepi la asta i-a un curs.E o meserie bănoasă si curată. Daca aveai bacul puteai sa faci un curs de agent de vânzări.
Barman, sofer(daca ai permis cat B). Bodyguard daca ai fizic ok. exista o multime de variante.