| pretty34 a întrebat:

Salut,
daca raportezi o persoana, acelei persoane i se trimite vreo notificare precum ca a fost raportata?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, daca a fost raportata de cateva ori si raportarile sunt corecte, persoana este avertizata sa respecte regulile. Nu i se spune cine a facut raportarea. Daca, in continuare, nu le respecta poate fi suspendata.
Pentru a te lamuri cu activitatea pe TPU citeste raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE. Numai bine!

| pretty34 explică (pentru Ioandelasal):

Ok, multumesc! happy

| pretty34 explică (pentru Ioandelasal):

Cand spui suspendata la ce te referi?

| Ioandelasal a răspuns (pentru pretty34):

Citeste ce ti-am spus si te lamuresti si cu asta.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru pretty34):

Bună.
Citește aici, http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.