| NumeUtilizator10000 a întrebat:

Salut happy De 1 luna sau 2 ma confrunt cu o problema. Stau la 10 m de router, telefonul e in aceeasi camera cu laptop-ul. Pe laptop abia ating 8 mbps, iar pe telefon am 42-50 mbps. Am si 2 liniute si nu mai pot vedea in 720p60. Ce sa fac? E de la Windows? Am Windows 8.1 Pro. E de la o componenta? Sau in general de la laptop?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Netcard WiFi leneș sau mai lent decât îți oferă routerul (e cumva bătrân?)

| cristimihailov a răspuns:

Trage un cablu si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa de retea, logic, nu? E vechi?