| sandmonkey a întrebat:

Salut
Deci am pc ul la distanta de 7-8metrii de router si un zid care desparte de camera.
Ma poate ajuta Adaptor wireless TP-LINK TL-WN822N, USB, 300Mbps? ( si pentru jocuri)

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Depinde de peretele pe care il ai. Daca ai perete din vremea lui Ceausescu = Perete cu fier beton risti sa ai putine probleme dar la distanta exprimata de tine nu ar trebui sa ai probleme, totusi in functie si de jocul respectiv. In mare parte nu vei avea. Insa ai o solutie in cazul in care nu esti multumit de produs il poti returna.

| sandmonkey explică (pentru rater1994):

Peretele e foarte subtire, si nu e dupa vremea lui Ceausescu laughing, doar voiam sa stiu daca ar merge ok cu 300mbps.Am routerul in living, faza e ca nu mai pot sa l bag in camera ca am tras firele prin perete si mna intelegilaughing si nici pc ul in living nu l pot pune

| rater1994 a răspuns (pentru sandmonkey):

In acest caz poti lejer. Nu vei avea probleme.

| sandmonkey explică (pentru rater1994):

Mulţumesc happy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bystefu a răspuns:

Cu siguranta.