| andreylupu07 a întrebat:

Detin o cartiela reincarcabila Orange si cand am razuit am razuit si cateva cifre ale codului. Cartiela are si o serie.pot cumva folosi aceasta serie in vreun fel?

2 răspunsuri:
| Finty a răspuns:

Buna, sfatul meu e sa suni la serviciul cu clientii si le explici problema... apoi mai mult ca sigur iti vor cere ei seria pentru a te ajuta! In cazul in care insista sa-ti cumperi una noua sau ceva ...nu accepta! Doar incearca sa te faca sa mai cumperi de la ei! Problema trebuie/poate fii remediata! numai bine!

| andreylupu07 explică (pentru Finty):

Care este numarul pentru servicii clienti?