| darkusss a întrebat:

Doresc sa instalez o centrala pe lemne intr-o casa destul de mare (7 camere, 2 bai, 2 bucatarii, 1 living + 2 holuri). Doresc sa stiu cat m-ar costa investitia cu tot cu calorifere, tevi si toate cele necesare, ce tip de centrala sa cumpar si de asemenea cati kw sa aiba. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Cu tot cu manopera te ajunge cam la 100 mil. daca cumperi materiale mai ieftine, daca iei materiale mai scumpe poti ajunde si la 150 mil. Centrala sa fie de minim 35 kw. daca e mai mult nu conteaza! Bafta!