| cristiansonix a întrebat:

Imi mergea netul acum 2 zile. Si aseara nu. Doar pe telefon, pe pc zicea ca, cablul nu este introdus sau stricat.:/si pe router nu apare nimic la "eth."ce pot face?

2 răspunsuri:
| Addutza95 a răspuns:

Cred ca este din cauza routerului. Scoatei cablul de alimentare timp de 10 min si apoi incearca dupa. Daca nu inseamna ca e o problema de la cei de la care ai netul si trebuie sa suni acolo sa ii intrebi. Funda?

| Kurono a răspuns:

Depinde, dacă merge pe telefon prin wifi, e clar că pc-ul sau cablul e de vină. Scoate mufele şi bagă-le iar.