| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Mi-a fost suspendat permisul de conducere pe motive medicale. Am depus cerere la Politia Rutiera in 21 iulie si acum am sunat si de acolo mi-au spus ca cererea a plecat catre IML pe 22 august, dar de doua saptamani nu a ajuns IML, ca am sunat si acolo tot azi. Stiti cumva ce as putea face/cum as putea proceda? Multumesc anticipat! Dau si funda daca primesc un raspuns bun...

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de motivele medicale. Mergi personal la ei si vei afla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am rezolvat.

| IceRope a răspuns:

Mergi personal la IML.