| graffiti a întrebat:

Salut,mi-am reinstalat windows-ul si nu stiu cum sa iau drivere pentru calaculator, dau funda happy.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De la producatorul placii de baza, simplu!

| piratuu a răspuns:

Vorba lui K0sti, te uiti pe siteurile producatorilor care au facut driverele.

| KinderRM a răspuns:

Caută pe net drivere pentru placa de video, este foarte simplu. Dacă nu ştii ce placă video ai: https://www.youtube.com/watch?v=GZ-JaP3D3Io şi https://www.youtube.com/watch?v=jOSv30V102Q. Trebuia să dai şi tu mai multe detalii, ce windows ai băgat, ce placă ai etc. Succes!

| andrei4242 a răspuns:

Ti le da la windows update pe toate happy

| AlexL28 a răspuns (pentru andrei4242):

Iti da pe naiba, mai ales daca e piratat si ai drivere care apartin companiei care a facut pc-ul, gen de la camera web sau trackpad daca e laptop...Normal ar trebui sa ai un CD cu driverele compatibile cu o anumita versiune de windows... daca ai alta versiune bagata baga aia compatibila cu driverele si instaleazale de pe cd apoi fa update la care poti si este de pe net