| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca am ales categoria buna.
Acum 2 saptamani am pierdut um skateboard in orasul meu,intr.un cartier. (e un oras mic).Am iesit cu skate.ul, si la scara cuiva l.am lasat jos, povesteam, după am auzit pe cineva la geam urlând si ne.am speriat.Am fugit toti, uitasem de skate..am tot crezut ca e pus pe undeva prin casa, abia ieri mi.am dat seama ce s.a intamplat.
Mai pot anunța poliția sau sa fac ceva in privința asta? Repet ca e un oras mic si s.a umplut de skateri recent.

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

Nah