| bogdanutz95 a întrebat:

Salut, nu stiu de ce nu imi merge google si youtube la altii le merge dar la mine nu, toate siteurile merg perfect in afara de astea doua o fii vreo problema a fost atacat vreun server deal lor stiti ceva de genul? Acum ca sa ma pot conecta la google folosesc http://173.194.75.94/ ce este drept inainte sa am problema asta cand intram pe google imi aparea o pagina care imi cerea sa completez un survey sau ceva de genul ca sa arat ca as fi human iar dupa asta nu am mai putut accesa deloc, o fi oare atacat de hackeri? sau e de la mine astept raspunsuri...

2 răspunsuri:
| AlexAvram94 a răspuns:

La youtube s-ar pute sa fie o chestie:
Sa ai Adobe flash reader sa iti ruleze un videoclip acolo... daca ai asa ceva nu pot sa imi dau seama!